Casa Linn

Deniz ve sahiller Türkiye’nin turizm hayatının en büyük parçalarını oluştururken, Casa Linn sizin için Küçükkuyu’da tam olarak denize sıfır ve muhteşem bir manzara ile konumlanmıştır.

Casa Linn, 12 yaş üstü için hizmet veren bir yetişkin oteli olmak ile birlikte Kaz Dağları’nın eteklerinde muhteşem bir doğa ile iç içe ve her zaman huzurlu bir coğrafyada bulunmaktadır. Bir yanında şirin ve huzurlu Küçükkuyu beldesi, bir yanında Mıhlı Şelalesi, Hasanboğuldu, Ayazma ve Behramkale-Assos gibi güzelliklere sahip olarak turizmin kalbinin attığı yerlerden birinde hizmet vermektedir.

5 dönüm gibi büyük bir arazi üzerinde kurulmuş olan otelimiz, 10 odası ile bir butik otel olarak kendi içerisinde her zaman huzurlu ve kaliteli bir hizmet anlayışına sahiptir. Butik otelimiz içerisinde kendimize ait bahçe ve yeşil alan ile birlikte aynı zamanda bağımsız bir havuz ve misafirlerimizin kullanımına sunulan spor sahamız bulunmaktadır.

İşletmemizin mutfağında sahip olduğumuz restoranda çok özel menüler ile misafirlerimiz yörenin damak tatları ile ağırlanmaktadır. Bu kapsamda kendi bahçemizde yetiştirdiğimiz taptaze sebzeler, meyveler ve ürünler ile kahvaltılar ve yemekler hazırlanmaktadır. Arka bahçemizde bulunan göletimiz, palmiye ağaçlarımız ve yüz yıllık zeytin ağaçları işletmemize apayrı bir hava katmaktadır.

Casa Linn olarak, sizleri huzur dolu ve Ege’nin başlangıç noktası olan Küçükkuyu’da ağırlamaktan onur duyarız.

Sosyal Medya: Instagram ve Facebook